KONST / Litografier / Färglitografi 15443330
nr 1544 3330
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
"En sjöman berättar". Signerad, färglitografi, numrerad 25/40,41x49 cm, yttermått inklusive ram: 60x69 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:45:49
28/5 03:37:36
28/5 04:05:03
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner